Skip to content
Mööbel

Meie tootevalikust leiab mööblit nii elu- söögi- ja magamistuppa kui ka esikusse, kodukontorisse ja vannituppa. Võimalik on mööblit tellida nii meie valmis tootevalikust kui ka valmistada vastavalt tellija mõõtudele ja soovile. Mööbel valmistatakse täispuidust. Mööblit on võimalik tellida nii tamme-, kase-, kui ka männipuidust. Viimistlustest on võimalik valida mööbliõli, mattlaki, mööblivärvi, peitsi või niisketesse tingimustesse sobiva paadilaki vahel.

Söögilauad

Lauad valmistatakse täispuidust ja viimistletakse vastavalt kliendi soovile. Lauajalg 90x90mm, lauaplaadi paksus 36 mm. Valmistame laudu eritellimusel, Teie soovitud mõõtudega ja materjalist.
Tarneaeg 3-4 nädalat.

fff
Diivanilauad

Lauaraam valmistatakse täispuidust ja viimistletakse vastavalt kliendi soovile. Lauajalg 90x90mm, lauaplaadi paksus 36 mm. Kõik lauad valmivad eritellimusel, Teie soovitud mõõtudega ja materjalist.
Tarneaeg 3-4 nädalat.

q
Riiulid

Riiulid valmistatakse 28, 36, või 40mm paksusest täispuidust ja viimistletakse vastavalt kliendi soovile. Kõik riiulid valmivad eritellimusel, Teie soovitud mõõtudega ja materjalist.
Tarneaeg 3-4 nädalat.

w
Magamistuba

 Voodi valmistatakse täispuidust ja viimistletakse vastavalt kliendi soovile. Mööblikilbi paksus on 28, 36 või 40 mm.

e
Köök

Köögimööbel valmistatakse Teile sobiva puitmaterjaliga ja mõõtudes. Köögi töötasapinnana saab kasutada nii täispuitu kui ka erinevaid kunstmaterjale. Abistame lahenduste väljatöötamisel.
Tarneaeg 4-6 nädalat.

sd
Esik

Esikumööbel valmistatakse täispuidust. Mõõte on võimalik muuta vastavalt kliendi vajadustele.                 

esik
Vannituba

Vannitoa mööbel valmistatakse Teie vannituppa sobivates mõõtudes ning viimistletakse veekindla lakiga.

vannituba
Aksessuaarid

Valmistame ka eritellimusel erinevaid aksessuaare, Teile sobivate mõõtudega ja materjalist.

aks