Skip to content
Tellimine

Tellimine on lihtne. Tuleb välja valida endale meelepärane mööbliese/-esemed, kirjeldada lühidalt mõõdud, materjal ja viimistlus ning saata hinnaküsimine meie meiliaadressile. Teiega võetakse ühendust esimesel võimalusel. Päringu käsitlemise aeg on umbes 1 nädal, sellele järgneb olenevalt projekti keerukusest pakkumise koostamine, mis võib kõikuda 1 päevast 10 päevani, kui on vaja ka allhanke toodetele, -töödele hinda küsida. Kui meie pakutavas tootevalikus ei leidu sobivat toodet võib meie poole pöörduda ka oma jooniste või ideedega. Abistame lahenduste väljatöötamisel. 

Tellimuse kinnitamine

Iga tellimuse kohta saadame e-kirjaga kinnituse tellimuslehe näol, mis sisaldab andmeid hinna, transpordi, kohaletoimetamise nädala ja/või kuupäeva ning muu vajaliku kohta. Nõusoleku märgiks tasutakse ettemaks.  Ettemaksu tasumine on oluline eeltingimus tellimuse töösse andmisel ja ka tellimuste järjekorra kujundamisel.

Mõõdud ja materjal

Mööbliesemete täpsed mõõdud leiad soovitud toote lehelt või tootelehel olevalt jooniselt (klikka “Vaata joonist” lingil). Mööbel, uksed, aknad ja trepid on valmistatud täispuidust. Puit on looduslik materjal ja looduses ei esine kahte identse tekstuuri ja tooniga puitu. Seetõttu ei ole võimalik leida täpselt samasugust tooni tooteid. Esineb tangensiaalset, radiaalset ja poolradiaalset tekstuuri. Naturaalsel puidul esineb tihti värvimuutust, oksa ning teisi (d)efekte, mis rõhutavad naturaalse puidu omapära. Kui tooted on ostetud eri ajal, võivad neid olla mõjutanud keskkonnategurid, nagu näiteks kliimast tulenevad värvi- ja varjundierinevused. Koosmõjus kliimaga võib erinevusi põhjustada ka eri puiduliikide kombineerimine.

Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamise nädal märgitakse tellimuslehele. Kui tellid kauba koos transpordiga, siis palun kontrolli, kas see on põhjustanud mööbliesemele nähtavaid kahjustusi või kadusid. Kauba vastuvõtmisel kinnitad Sa oma allkirjaga silmaga nähtavat defektideta kauba vastuvõtmist.
Kaup toimetatakse soovitud aadressile hinnaga 1.00€/km+käibemaks 20%.

Kui soovid mööblit ise transportida, arvesta, et seda tuleks teha kinnises veokis ja pakitult, et kaitsta mööbliesemeid mehaaniliste vigastuste, määrdumise ja märgumise eest.  Külmal ajal transporditav mööbel võib hakata sooja ruumi paigutamise järel higistama. Sel juhul tuleks mööbel pehme puhta lapiga kuivatada. Temperatuur transportimisel ei tohiks langeda alla +5°C ja suhteline õhuniiskus peaks olema vähemalt 75%.

Paigaldus

Mööbel: Mööbli pakendi avamisel veendu (enne eseme kokkupanekut) kõigi vajalike detailide olemasolus ja välises korrasolekus. Mööbliesemeid ei tohi paigaldada niiske ja külma seina või küttekeha vahetusse lähedusse. Kui mööbli paigaldamisel põranda ebatasasuse tõttu uksed ja/või nende sulgemismehhanismid korralikult ei sulgu, tuleb mööblieseme jala kõrgust reguleerida või selle võimaluse puudumisel asetada eseme soklinurga või jala alla sobiva paksusega kiil. Kokkupandud mööbliesemete ümberpaigutamisel ruumis tuleb neid alati tõsta alumisest osast ja kanda soovitud kohale (väljaarvatud mööbliratastel esemed). Mõõtudelt mahukate ja kaalult raskete mööbliesemete puhul tehke seda mitmekesi.

Trepid: Treppide paigaldus sisaldub üldjuhul trepi hinnas. Paigalduse tähtaeg lepitakse kokku trepi tellimuse vormistamisel.

Uksed, aknad: Soovi korral võime pakkuda uste ja akende paigaldust. Paigalduse tähtaeg  ja hind fikseeritakse tellimuse vormistamisel. Hind võib erineda uue või vahetatava avatäite paigalduse korral.

Tarneaeg

Toodete tarneaeg on üks kalendrikuu. Seoses puhkustega suve- ning jõuluperioodil võib tarneaeg pikeneda. Tarneaeg fikseeritakse tellimuse kinnitusel kirjalikult.

Hind

Valmistame kõik tooted eritellimusel ja seega koostame iga uue tellimuse kohta detailse kalkulatsiooni ja hinnapakkumise. Lõplik hind kujuneb koostöös tellijaga, arvestades võimalikke erisoove, materjale ja töö keerukust.

Garantiitingimused>>>