Skip to content
Aknad

Valmistame traditsioonilisi täispuidust pöördavatavaid aknaid.  Valmistame koopiaid ajaloolistest akendest muinsuskaitse all olevatele ja miljööväärtuslikel aladel asuvatele hoonetele. Soovi korral paigaldame ka vanad sulused ja kremoonid.

Võimalik on valida nii sisse-välja avanevaid e. kahe raamiga aknaid kui ka välja või sisse avanevaid ühe raamiga aknaid.

Aknad on tähtsad. Nende kvaliteedist sõltub kodu turvalisus, energiasäästlikkus ja elamise mõnusus. Uusi aknaid tellides tuleks kidlasti jälgida, et need sobiks kokku teiste akende ja hoone fassaadiga. Õigesti valitud aknad kindlustavad kodu siseõhu tervislikkuse ja lisavad stiilsust maja välisilmele.

Puitaknad on investeering aastakümneteks, mis tõstab maja väärtust. Akent valides tasub pöörata tähelepanu deformatsioonikindlale konstruktsioonile, tihendite süsteemile ja klaasivalikule. Aknad valmivad alati erilahendusena, arvestades iga kodu konkreetseid vajadusi.

Akna terminid
aknatermin_copy1
Prossid

Läbiv pross:
kasutatakse mitut klaaspaketti, pross asub kahe klaaspaketi vahel

Kahele poole liimitav pross:
pross liimitakse klaaspaketi mõlemale poolele

Aknalauad

Akendele on võimalik juurde tellida täispuidust aknalauad. Aknalauad valmistatakse liimpuidust ning viimistletakse vastavalt kliendi soovile. Võimalik on tellida nii männi-, kuuse-, saare-, kase- kui ka tammepuidust aknalaudu.

Akende standardsulused >>>

Akende paigaldusjuhend >>>

Garantiitingimused >>>