TREPID   |   MÖÖBEL   |   UKSED   |   AKNAD   |   MATERJALID

Galerii

Uksed

Valmistame traditsioonilisi täispuidust uksi alates välisustes, siseustest kuni garaažiusteni.

Meie eesmärk on pakkuda kliendile laialdlast ja kvaliteetset tootevalikut. Valmistame koopiaid olemasolevatest ustest muinsuskaitsealustele ja miljööväärtuslikes piirkondades asuvatele hoonetele. Pakume olemasoleva ajaloolise ukse mõõdistamise ja projekti koostamise teenust.

Välisuksed

Välisuks on kui maja visiitkaart, mis paistab silma igale külalisele.  Välisustele esitatavad nõudmised on karmimad kui mistahes muudele ustele. Et uksed peaksid vastu meie vahelduvale ilmale ja hoiaksid sooja õhu toas, siis selleks kasutame katsetused läbinud täitematerjali ja tihendeid.  Välisuksi toodame nii standardmõõtude järgi, kui ka eritellimusel vastavalt kliendi soovitud mõõtudele. Võimalik on tellida ka kahepoolseid uksi ja laiendiga uksi, mis võimaldavad avatavaks teha laiemaid avasid.

Valida saab ajaloolise hõnguga profiilsetest ustest kuni kaasaegse disaini.

 

Siseuksed

 
Siseuksi valmistame nii moodulmõõtude järgi kui ka eritellimusel vastavalt soovitud mõõtudele. Toodetakse ühe- ja kahepoolseid uksi. Klaasiavadega ustel on võimalikud erinevad raamijaotused ja klaasitüübid.
Valida saab ajaloolise hõnguga profiilsetest ustest kuni kaasaegse disainini.
   

Garaažiuksed

 
Valmistame paarisavatavaid garaaziuksi. Garaažiuksed on soojustatud analoogselt välisustega. Valida saab täispuit või niiskuskindla silevineeruste vahel.
 

Ukse terminid

Garantiitingimused>>>

Küsi hinnapakkumist: profect at profect dot ee

 KM profect TÜ, Oja 6, Kiisa, Saku vald, Tel +372 50 911 06 www.profect.ee, profect[ät]profect.ee